yükleniyor

Hakkımızda

Agrima

Firmamız, 1986 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir metal işleme firmasıdır. Dökme demir, dövme çelikler, çelik çubuklar, dökme aliminyum ve pirinç malzemeleri işlenmektedir.

Firmamız; otomativ, iş makinası, beyaz eşya, vana ve makine gibi sektörlerden oluşan geniş ve esnek üretim ağına sahiptir. 2015 yılından itibaren Agrima markası ile tarım makinalarinda kullanılan şanzıman ve kumanda üretimlerine başlamıştır.

Arge

Dünya teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak ürünler; müşteri ihtiyaç, taleplerine uygun ve yüksek kalitede, CAD-CAM programları kullanarak tasarlanıp, kendi kalıp ve bağlam fikstürleri üretilmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda özel tasarımlar, çok hızlı bir şekilde dizayn edilip müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Üretim

Ürünlerin; hammaddeden montaja kadar olan bütün proseslerini bünyesinde de bulundurarak; yatay işlem merkezleri, dik işlem merkezleri, CNC dik tornalar, CNC dişli açma tezgahları, konusunda uzman ve kalifiye ekip ile müşteri taleplarini tam zamanında üretim felsefesiyle karşılamaktadır.

Kalite

Teklojinin getirdiği en modern kaliteli ölçüm cihazları ile her türlü boyutsal ölçümler yapılmaktadır. CMM (3 Boyutlu Ölçüm Tezgahı), sertlik ölçüm cihazı, profil projeksiyon, yüzey pürüzlülük ölçüm cihazı ve işe özel ölçüm aletleri kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Montaj

Konusunda uzman ekip ile ürünlerin montajı yapılmaktadır. Montaj sonrası ürünler sızdırmazlık, basınç, sıcaklık ve debi testine tabi tutulmaktadır. Hatasız ürün kalitesi ile ürünlerin sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.